Fyzické vzorky fasády do vašich rukou

Baumit Quido Vzorky

Nejste si jisti, zda je Vámi vybraný barevný odstín tím pravým pro Vaši stavbu? Máte obavu, že vybraný barevný odstín z tištěného vzorníku bude mít na fasádě v reálu jiný vzhled? Řešení je jednoduché, objednejte si vzorek fasády za 363 Kč a mějte jistotu výsledného vzhledu a radost z celého díla.

Chci začít s výběrem
1

Vyberte si, co potřebujete.

  • fasádní barvu (pro aplikaci na stávající omítku),
  • fasádní probarvenou omítku (omítka ve zvoleném barevném odstínu, struktuře a zrnitosti pro aplikaci na fasádu),
  • fasádní mozaikovou omítku (nejčastěji používaná na sokly).

Máte dotazy k výběru Vaší individuální fasády? Zavolejte nám na bezplatnou telefonní linku 800 100 540.

2

Potřebujete poradit s výběrem odstínu pro Vaši fasádu? Nejste si jisti svou volbou? Přijďte si vybrat z tisíce fyzických vzorků základních struktur v odstínech Baumit Life nebo úžasných kreativních technik do Baumit fasádní studia v kompetenčním centru v Brandýse nad Labem a Brně - Modřicích. Rádi Vám na místě pomůžeme s výběrem vhodného produktu a zpracujeme cenovou kalkulaci na potřebné množství produktu. Využijte také možnosti návštěvy specialisty ve Vašem regionu s fasádním studiem Life.

 

3

Po celé České republice máme speciálně na fasády rodinných a bytových domů školené a certifikované realizační firmy. Všechny tyto firmy jsou technicky vyškoleny na použití Baumit fasádních materiálů, aby výsledný vzhled fasády odpovídal Vaší vysněné představě.